Polityka cenowa Kliniki Saska Med

Zachęcamy do zapoznania się z cenami naszych usług. Cena usługi może ulec zmianie.

Informacje dotyczące usług świadczonych przez SaskaMed Sp. z o.o. zawarte na tej stronie internetowej, w tym w szczególności informacje umieszczone w części „Cennik” nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 i nast. Kodeksu cywilnego.

Ceny porad specjalistycznych, zabiegów oraz diagnostyki w SaskaMed ustanowione zostały zgodnie z przejrzystymi założeniami polityki cenowej. Znaczy to, że obowiązujące ceny poszczególnych usług medycznych ustalane są indywidualnie w porozumieniu z wykonującymi je specjalistami.

Kierownictwo SaskaMed Sp z o.o. dokłada wszelkich starań aby udostępnić naszym pacjentom jak najszerszy zakres usług medycznych z zachowaniem najwyższych standardów i profesjonalizmu. Wierzymy, że docenią Państwo jakość i rzetelność opieki medycznej zapewnianej przez naszych specjalistów.

Informacje na temat aktualnych promocji, zniżek oraz dni otwartych w SaskaMed Sp z o.o. znajdą Państwo na stronie www.saskamed.pl , bezpośrednio w recepcji Kliniki oraz na naszym profilu Facebook