Już 13 kwietnia w przedświąteczny czwartek zapraszamy Państwa serdecznie na zabieg nieoperacyjnego liftingu powiek Madonna Lift.

Ten hit w minimalnie inwazyjnej, czyli nieoperacyjnej korekcie nadmiaru skóry na powiekach górnych, jest obecnie jednym ze „złotych standardów“ odmładzającym okolice oka i jednym z najchętniej wybieranych zabiegów medycyny estetycznej. Zabieg wykonywany jest laserem frakcyjnym CO2 i polega na wywoływaniu mikrouszkodzeń powierzchownych warstw skóry powiek oraz na działaniu wysokiej temperatury skupionej wiązki laserowej na głębsze jej warstwy, przez co dochodzi do złuszczenia naskórka, przebudowy i nowo tworzenia włókien kolagenowych, a w efekcie do zagęszczenia tkanki podskórnej i „uniesienia“ powieki. Dodatkowym pozytywnym „efektem ubocznym“ zabiegu jest wygładzenie zmarszczek, tzw. „kurzych łapek“ w okolicy oka, niwelacja przebarwień i redukcja porannych obrzęków powiek.

Madonna Lift wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i z zastosowaniem specjalnych tytanowych osłon na oczy.

Szybka rekonwalescencja jest dodatkowym atutem zabiegu Madonna Lift.

Już dziś zapraszamy Państwa do umówienia się na wizytę kwalifikująca do zabiegu przez kompetentny zespół lekarzy Kliniki SaskaMed oraz na sam zabieg.

Zapraszamy do kontaktu z recepcją Kliniki SaskaMed nr tel. 517-034-524

Otwórzmy oczy na pełną blasku wiosnę!