Nowoczesna metoda leczenia nietrzymania moczu, profilaktyki nietrzymania moczu, poprawy doznań seksualnych u kobiet i mężczyzn

BTL EMSella w Klinice SASKAMED w Warszawie to krzesło, które wykorzystuje intensywne pole elektromagnetyczne (takie jak MRI) do aktywacji neuronów ruchowych w dnie miednicy. Ponadto, ten rodzaj leczenia jest selektywny i nieinwazyjny, zapewnia głęboką penetrację do docelowych tkanek dna miednicy oraz stymuluje mięśnie.

Pojedyncza sesja EMSella przynosi tysiące supramaksymalnych skurczów mięśni dna miednicy. Są one niezwykle ważne w reedukacji mięśni pacjentów z nietrzymaniem moczu. W rzeczywistości 11 200 skurczów wywołanych w 30-minutowej sesji EMSella odpowiada wykonaniu 11 200 ćwiczeń Kegla!!!

TECHNOLOGIA HIFEM™ W LECZENIU NIETRZYMANIA MOCZU – MECHANIZM DZIAŁANIA

 Więcej informacji – kliknij ten odnośnik

Pacjent korzysta z zabiegu, wygodnie siedząc w ergonomicznym fotelu w pełnym ubraniu. Co najważniejsze w tym czasie technologia elektromagnetyczna wnika w docelowe tkanki dna miednicy i stymuluje mięśnie. Wzmacnia ich siłę, przywracając wsparcie dla narządów miednicy. W ten sposób mięśnie dna miednicy zostają wzmocnione i znacząco poprawione, a ścianki pochwy stają się zaciśnięte. Zmniejsza się nietrzymanie moczu, a satysfakcja seksualna wzrasta. W ciągu kilku tygodni, aż 95% badanych pacjentów zgodziło się, że zauważyli poprawę jakości życia.

Każda sesja trwa 28 minut. Rekomendujemy wykonywanie dwóch sesji tygodniowo przez okres trzech tygodni.

Zabieg jest bezbolesny. Pacjent odczuwa, jak mięśnie dna miednicy kurczą się, a intensywność skurczy można dostosować do jego tolerancji.

Zadzwoń 517034524, lub przyjdź: Warszawa, ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 48

e-mail: info@saskamed.pl