THERMIsmooth

Estetyka twarzy

 

Zabieg ThermiSmooth przeprowadzany jest przy użyciu specjalnie zaprojektowanej, niewielkiej głowicy regulowanej termistorem, która precyzyjnie wysyła ciepło nja powierzchnie skóry. Na przestrzeni 6 – 8 tygodni wykonuje się serie delikatnych zabiegów, które pacjenci porównują do ciepłego masażu.

 

Według badań klinicznych kolagen zawarty w skórze kurczy się przy stałej ekspozycji na temperaturę powyżej 40 stopni C. Ponadto udowodniono, że gdy skóra zostaje podgrzana do tego poziomu, uaktywniają się procesy zapalne, które stymulują fibrolasty do produkcji nowego kolagenu.

 

.

.

.

.

Głowica ThermiSmooth zostaje przyłożona do powierzchni skóry, a termoregulator ThermiRF ustawiany jest na określoną temperaturę (na przykład 42 – 45 stopni C). Nastepnie głowica masująca skóre przciągłymi lub okrężnymi ruchami stopniowo ją podgrzewa. W miarę jak temperatura skóry wzrasta do temperatury docelowej, częstotliwość wysyłanych fal automatycznie dopasowuje się, aby zepewnić bezpieczeństwo i precyzję podgrzewania. Żeby osiągnąć cel kliniczny niewielkie fragmenty skóry poddawane są terapii przez ok. 5 – 7 minut.

Rezultaty