THERMIva

Ginekologia estetyczna i zdrowie intymne kobiet

Poród oraz naturalne procesy starzenia powodują zmiany, które mogą mieć wpływ na kobiece dobre samopoczucie. Szczególnie ciężkie lub mnogie porody mogą powodować rozciągnięcie pochwy. Efekty menopauzy również mogą być przyczyną fizycznych i funkcjonalnych zmian, takich jak nadmierna suchość. Obie dolegliwości mogą odebrać zarówno kobiecie jak i jej partnerowi poczucie samozadowolenia i szczęścia.

Odzyskać. Odświeżyć. Ożywić.


 

JAK TO DZIAŁA

W leczeniu ThermiVa używa sie energii radiofrekwencji do delikatnego podgrzania tkanki, w taki sposób, by kobieta mogła odzyskać, odświeżyć i ożywić swoją kobiecość bez dyskomfortu, i okresu rekonalescencji.

Opatentowana głowica ThermiVa została zaprojektowana żeby leczyć wewnętrzne oraz zewnętrzne defekty kobiecych narządów intymnych.

Ostatnie badania wykazały:

  • znaczne zwężenie i nawilżenie pochwy,
  • zauważalną poprawę w przypadkach zanikowego zapalenia pochwy, wysiłkowego nietrzymania moczu i dysfunkcji orgazmu,
  • zdolność do podjęcia wszystkich dziennych aktywności, w tym czynności seksualnych już w dniu zabiegu.

 

REZULTATY

CO MÓWIĄ PACJENCI…

“Bardzo wygodne i przyjemne leczenie bez absolutnie żadnych komplikacji. Natychmiast zauważyłam, że mój srom zrobił się ciaśniejszy i dużo mniej obwisły. To jak wygląda teraz – zdecydowane WOW!”

“Zauważyłam, że jestem bardziej podniecona i mokra, oraz że nie potrzebuję żadnych lubrykantów. Czuję się zdrowsza i seksowniejsza. Radiofrekwencja zaradziła zarówno moim problemom wewnątrz jak i na zewnątrz pochwy”

“Chciałabym podzielić się z wami fascynującymi wynikami mojego pierwszego zabiegu ThermiVa. Mój problem z nietrzymaniem moczu całkowicie zniknął! Zyskałam możliwość kontrolowania wydalania moczu, do czego nie byłam zdolna przez lata.”