Kiedy skóra jest szara, ziemista ze zmęczenia szybciej uwydatniają się drobne zmarszczki. Nic dziwnego, że przed ważnym wydarzeniem chcemy szybko poprawić wygląd skóry. Często w takich wypadkach szukamy pomocy w gabinecie kosmetycznym.

Zabiegi bankietowe wykonywane w Klinice Saskamed pozwolą zadbać o wygląd skóry w trybie ekspresowym. Dzięki temu są ratunkiem kiedy nie mamy czasu na zbyt skomplikowane zabiegi. Wykonanie zabiegu infuzji tlenowej (dermaoxy) czy peelingu chemicznego np. ferulowego w połączeniu z witaminą C ratuje naszą skórę i poprawia samopoczucie.

Polecane wyżej, to nieinwazyjne zabiegi w obrębie twarzy, szyi i dekoltu. Efekt jest widoczny bezpośrednio po ich wykonaniu. Można je stosować przez cały rok. Zastosowanie bogatego koktajlu podczas infuzji tlenowej czy też samej witaminy C poprawia ogólną kondycję skóry. Wzmaga napięcie, nawilżenie oraz przywraca blask. Natomiast sam tlen baryczny dostarczy dotlenienie, odżywienie i poprawi koloryt skóry. Zawarte składniki aktywne w użytych kosmetykach takie jak: magnez, kwas hialuronowy, peptydy, ekstrakt z alg i witaminy wyeliminują drobne zmarszczki i spłycą te głębsze. Zielona herbata, olejek macadamia, aminokwasy oraz sole mineralne opóźnią proces starzenia i pobudzą odbudowę komórkową.

Kwas ferulowy jest peelingiem chemicznym. Jest uznanym,  dobrym i mało inwazyjny zabiegiem. Pozwala zachować skórę zdrową, estetycznie piękną, bardziej odporną na procesy starzenia. Jego użycie nie ogranicza się jedynie do typowego zabiegu. Jest stosowany również  jako jeden z elementów innych procedur dermo kosmetycznych. Dzięki właściwościom antyoksydacyjnym neutralizuje wolne rodniki oraz wzmacnia działanie witaminy C i E. Chroni skórę przed promieniami UVA i UVB minimalizując uszkodzenia powstałe w skutek ekspozycji słonecznych. Kontroluje aktywność tyrozyny rozjaśniając przebarwienia i zapobiegając ich powstawaniu. Jest to peeling w technologi nanosomowej (nanocząsteczki transportują składniki aktywne głębiej i stopniowo je uwalniają), skóra jest promienna, gładka i odświeżona jeszcze przez kilka następnych dni!

Polecamy przed każdym wyjściem, szczególnie jeśli zależy nam na pięknym, świeżym wyglądzie skóry.